Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sanyo |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | – |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Interface | Parallel |
| Technology | Bipolar |
| Step Resolution | – |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | 800mA |
| Voltage – Supply | 2.5V ~ 7.5V |
| Voltage – Load | 2.5V ~ 7.5V |
| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-SOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 10-MFPS |
| Base Product Number | LB1848 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.