Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sanyo |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | – |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Interface | Parallel |
| Technology | Bipolar |
| Step Resolution | – |
| Applications | Battery Powered |
| Current – Output | 1A |
| Voltage – Supply | 2.5V ~ 9V |
| Voltage – Load | 1.8V ~ 9V |
| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 14-LSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 14-MFPS |
| Base Product Number | LB1838 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.