Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sanyo |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Obsolete |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (3) |
| Interface | Parallel |
| Technology | Bipolar |
| Step Resolution | – |
| Applications | Fan Motor Driver |
| Current – Output | 1A |
| Voltage – Supply | 7V ~ 13.8V |
| Voltage – Load | 7V ~ 13.8V |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 20-DIP (0.300″, 7.62mm) |
| Supplier Device Package | 20-DIP |
| Base Product Number | LB11983 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.