Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Ruffy Controls Inc. |
| Series | TS2 |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Type | Joystick, 2 – Axis |
| Actuator Type | Castle |
| Switch Function | 4-Way Directional |
| Functions, Extra | – |
| Output | Analog (Hall Effect) |
| Voltage – Supply | 5VDC |
| Current Rating (Amps) | – |
| Voltage Rating – DC | 5 V |
| Contact Material | – |
| Contact Finish | – |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Style | Wire Leads with Connector |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Panel Cutout Dimensions | Circular – 12.57mm |
| Ingress Protection | IP67 – Dust Tight, Waterproof |
| Features | – |
| Mechanical Life | 2,500,000 Cycles |
| Electrical Life | – |
| Operating Force | – |
| Base Product Number | TS2-1-S-T |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.