Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Series | SMR |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Not For New Designs |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 0.02W |
| Composition | Thick Film |
| Features | – |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case | 009005 (0301 Metric) |
| Size / Dimension | 0.012″ L x 0.006″ W (0.30mm x 0.15mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.005″ (0.12mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |
| Base Product Number | SMR003 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.