Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Technology | Standard |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 700mA |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 700 mA |
| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 600 V |
| Capacitance @ Vr, F | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 2-SMD, Flat Leads |
| Supplier Device Package | TUMD2SM |
| Operating Temperature – Junction | 150°C (Max) |
| Base Product Number | RRE07 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.