Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Technology | Schottky |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 6 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 100mA |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 200 mV @ 7.5 mA |
| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 30 µA @ 3 V |
| Capacitance @ Vr, F | – |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q101 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 2-SMD, Flat Leads |
| Supplier Device Package | TUMD2M |
| Operating Temperature – Junction | 125°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.