Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Series | MCR |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Resistance | 0 Ohms |
| Tolerance | Jumper |
| Power (Watts) | – |
| Composition | Thick Film |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Temperature Coefficient | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case | 2010 (5025 Metric) |
| Supplier Device Package | 2010 |
| Size / Dimension | 0.197″ L x 0.098″ W (5.00mm x 2.50mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.028″ (0.70mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.