Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Series | LTR |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 10 mOhms |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 1.5W |
| Composition | Thick Film |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Temperature Coefficient | 0/ +300ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case | Wide 1206 (3216 Metric), 0612 |
| Supplier Device Package | 0612 (1632 Metric) |
| Ratings | – |
| Size / Dimension | 0.063″ L x 0.126″ W (1.60mm x 3.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.026″ (0.65mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.