Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Not For New Designs |
| Touchscreen | 4 Wire Resistive |
| Resolution (Bits) | 8 b |
| Interface | I2C, Serial, SPI |
| Voltage Reference | – |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Current – Supply | 4 mA |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 28-QFN |
| Base Product Number | BU21023 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.