Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Multiphase |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Function | Controller – Speed |
| Output Configuration | Pre-Driver – Half Bridge (3) |
| Interface | PWM |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | – |
| Applications | Fan Motor Driver |
| Current – Output | 10mA |
| Voltage – Supply | 8V ~ 28V |
| Voltage – Load | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | VQFN032V5050 |
| Base Product Number | BM62300 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.