Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Not For New Designs |
| Trip Temperature Threshold | Hot |
| Switching Temperature | 80°C |
| Accuracy | ±2.5°C |
| Current – Output (Max) | 5mA |
| Output Type | Open Drain |
| Output | Active Low |
| Output Function | /OverTemp, VTemp |
| Selectable Hysteresis | No |
| Features | – |
| Voltage – Supply | 2.4 V ~ 5.5 V |
| Current – Supply | 7.5µA |
| Operating Temperature | -30°C ~ 100°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-665 |
| Supplier Device Package | 5-HVSOF |
| Base Product Number | BDJ0800 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.