Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Not For New Designs |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (8) |
| Interface | – |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | – |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | – |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 14V |
| Voltage – Load | 4.5V ~ 14V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-VSSOP (0.220″, 5.60mm Width) Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-HTSSOP-B |
| Base Product Number | BD8229 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.