Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Obsolete |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | – |
| Function | Driver |
| Output Configuration | – |
| Interface | Logic |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | – |
| Applications | DVD, Blu-Ray |
| Current – Output | 2.5A |
| Voltage – Supply | 4.3V ~ 13.2V |
| Voltage – Load | – |
| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 54-VSSOP (0.295″, 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 54-HTSSOP-B |
| Base Product Number | BD7763 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.