Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (8) |
| Interface | Logic |
| Technology | DMOS |
| Step Resolution | 1, 1/2, 1/4 |
| Applications | Camera, Printer |
| Current – Output | 1.5A |
| Voltage – Supply | 8V ~ 28V |
| Voltage – Load | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-VFQFP Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 48-HTQFP (7×7) |
| Base Product Number | BD68888 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.