Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Multiphase |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Pre-Driver – Half Bridge (3) |
| Interface | – |
| Technology | NMOS, PMOS |
| Step Resolution | – |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | 50mA |
| Voltage – Supply | 2.3V ~ 5.5V |
| Voltage – Load | 20V ~ 40V |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | VQFN032V5050 |
| Base Product Number | BD67891 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.