Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC |
| Function | Driver |
| Output Configuration | Pre-Driver – Half Bridge (4) |
| Interface | – |
| Technology | DMOS |
| Step Resolution | 1, 1/2 |
| Applications | Printer |
| Current – Output | 2A |
| Voltage – Supply | 8V ~ 28V |
| Voltage – Load | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | VQFN032V5050 |
| Base Product Number | BD62221 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.