Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC |
| Function | Driver |
| Output Configuration | Pre-Driver – Half Bridge (2) |
| Interface | On/Off |
| Technology | DMOS |
| Step Resolution | – |
| Applications | Printer |
| Current – Output | 500mA |
| Voltage – Supply | 8V ~ 28V |
| Voltage – Load | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-VSSOP, 8-MSOP (0.110″, 2.80mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Base Product Number | BD62105 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.