Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Not For New Designs |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Function | Controller – Commutation, Direction Management |
| Output Configuration | Pre-Driver – Half Bridge (3) |
| Interface | Parallel |
| Technology | – |
| Step Resolution | – |
| Applications | Fan Controller |
| Current – Output | – |
| Voltage – Supply | 10V ~ 18V |
| Voltage – Load | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-SOP (0.213″, 5.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 24-SSOP-A |
| Base Product Number | BD62011 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.