Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Stereo DAC |
| Number of Channels | 2 |
| Resolution (Bits) | 32 b |
| Sampling Rate (Per Second) | 768kHz |
| Data Interface | I2C |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 5.5V, 1.4V ~ 1.6V, 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 64-VFQFP Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 64-HTQFP (10×10) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.