Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC |
| Function | Controller – Speed |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Interface | SPI |
| Technology | NMOS |
| Step Resolution | – |
| Applications | – |
| Current – Output | 31mA |
| Voltage – Supply | 3V ~ 5.5V, 5.5V ~ 40V |
| Voltage – Load | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-VSSOP (0.220″, 5.60mm Width) Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-HTSSOP-B |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.