Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC |
| Function | Driver |
| Output Configuration | – |
| Interface | Logic |
| Technology | – |
| Step Resolution | – |
| Applications | – |
| Voltage – Supply | 8V ~ 18V |
| Voltage – Load | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C (TA) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 40-SSOP (0.213″, 5.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 40-SSOP-B |
| Base Product Number | BD16805 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.