Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics Corporation |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Last Time Buy |
| Type | Display Driver |
| Number of Channels | 2 |
| Resolution (Bits) | 4.5 Digit |
| Sampling Rate (Per Second) | – |
| Data Interface | – |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Voltage – Supply | 4V ~ 6V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 28-DIP (0.600″, 15.24mm) |
| Supplier Device Package | 28-PDIP |
| Base Product Number | ICL7135 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.