Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics Corporation |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | ERM, LRA |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Interface | I2C |
| Technology | – |
| Step Resolution | – |
| Applications | Gaming, Industrial, Mobile, Wearable |
| Current – Output | 500mA |
| Voltage – Supply | 2.8V ~ 5.5V |
| Voltage – Load | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Grade | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 12-VQFN |
| Supplier Device Package | 12-QFN (3×3) |
| Base Product Number | DA7281 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.