Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Qualtek |
| Series | 741W |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Connector Style | AS/NZ 3112 |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Current Rating (Amps) | – |
| Voltage Rating | – |
| Number of Positions | 3 |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Termination | Screw |
| Features | Cover |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular – 45.00mm x 42.00mm |
| Panel Thickness | 0.138″ (3.50mm) |
| Material Flammability Rating | – |
| Ingress Protection | – |
| Approval Agency | SAA |
| Base Product Number | 741W-E |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.