Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Posifa Technologies |
| Series | PAV5000 |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 0 ~ 30 m/s |
| Flow Sensor Type | Air |
| Voltage – Input | 4.8V ~ 5.5V |
| Port Size | 0.362″ (9.2mm) |
| Switch Function/Rating | – |
| Material – Body | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 65°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.