Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Picker Components |
| Series | PCS15 |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type | AC, Zero Cross |
| Voltage – Input | 4 ~ 32VDC |
| Voltage – Load | 48 V ~ 280 V |
| Load Current | 40 A |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Package / Case | Hockey Puck |
| Supplier Device Package | Hockey Puck |
| Approval Agency | cURus |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Base Product Number | PCS15-D |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.