Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Phoenix Contact |
| Series | OPT |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Through Hole |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type | DC |
| Voltage – Input | 60VDC |
| Voltage – Load | 24 V ~ 253 V |
| Load Current | 750 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C |
| Package / Case | 4-SIP |
| Supplier Device Package | 4-SIP |
| Approval Agency | cURus, GL |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Base Product Number | 296796 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.