Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Series | COMBICON IMCV |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | Header, Female Sockets |
| Number of Positions | 10 |
| Positions Per Level | 10 |
| Number of Levels | 1 |
| Pitch | 0.150″ (3.81mm) |
| Header Orientation | Vertical |
| Plug Wire Entry | – |
| Termination Style | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current – IEC | 8A |
| Voltage – IEC | 320 V |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.