Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Series | COMBICON MVSTBR |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | Plug |
| Number of Positions | 2 |
| Positions Per Level | 2 |
| Number of Levels | 1 |
| Pitch | 0.197″ (5.00mm) |
| Header Orientation | – |
| Plug Wire Entry | – |
| Termination Style | Screw |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Current – IEC | 12A |
| Voltage – IEC | 250 V |
| Wire Gauge or Range – AWG | – |
| Wire Gauge or Range – mm² | 0.2-2.5mm² |
| Color | Black |
| Operating Temperature | – |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Features | – |
| Material Flammability Rating | – |
| Ingress Protection | – |
| Screw Size | M3 |
| Torque – Screw | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Wire Strip Length | 7mm |
| Contact Material | – |
| Housing Material | – |
| Contact Tail Length | – |
| Insulation Height | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.