Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Performance Motion Devices, Inc. |
| Series | Juno® |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC), PMSM |
| Function | Controller – Speed |
| Output Configuration | High Side, Low Side |
| Interface | CAN, RS-232, RS-485, SPI |
| Technology | CMOS |
| Step Resolution | – |
| Applications | Automation, Industrial, Multipurpose |
| Current – Output | 4mA |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Voltage – Load | 3.3V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 64-TQFP |
| Supplier Device Package | 64-TQFP (10×10) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.