Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Pepperl+Fuchs, Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Type | Switch |
| Actuator Material | Magnet |
| Termination Style | M12 |
| Frequency | 1 kHz |
| Voltage – Supply | 8.2V |
| Must Operate | 5 ~ 70mm |
| Must Release | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Package / Case | Cylinder, Threaded – M12 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.