Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 2.5 V |
| Tolerance | ±5.2% |
| Power – Max | 1 W |
| Impedance (Max) (Zzt) | 15 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 200 µA @ 700 mV |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOD-123F |
| Supplier Device Package | SOD-123FL |
| Base Product Number | PZ1AL2V5 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.