Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Voltage – Breakdown (Min) | 5.5V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 23.5V (Typ) |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 16A |
| Power – Peak Pulse | – |
| Power Line Protection | No |
| Applications | HDMI, USB |
| Capacitance @ Frequency | 0.3pF @ 1MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-UFDFN |
| Supplier Device Package | DFN2510-10L |
| Base Product Number | PE1605 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.