Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Technology | Schottky |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 30 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 3A |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 490 mV @ 3 A |
| Speed | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 23 ns |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 200 µA @ 30 V |
| Capacitance @ Vr, F | 70pF @ 10V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOD-123F |
| Supplier Device Package | Mini2-F3-B |
| Operating Temperature – Junction | 125°C (Max) |
| Base Product Number | DB2W319 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.