Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | PhotoMOS™ AQY2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type | AC, DC (RF) |
| Voltage – Input | 1.14VDC |
| Voltage – Load | 0 V ~ 40 V |
| Load Current | 250 mA |
| On-State Resistance (Max) | 1.25 Ohms |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 4-SMD (0.071″, 1.80mm) |
| Supplier Device Package | 4-VSSOP |
| Approval Agency | – |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Base Product Number | AQY221 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.