Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | PhotoMOS™ AQY |
| Packaging | Strip |
| Part Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type | AC, DC (RF) |
| Voltage – Input | 1.14VDC |
| Voltage – Load | 0 V ~ 25 V |
| Load Current | 150 mA |
| On-State Resistance (Max) | 7.5 Ohms |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 4-SMD (0.116″, 2.95mm) |
| Supplier Device Package | 4-SON |
| Approval Agency | BSI, cURus |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Base Product Number | AQY221 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.