Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | PhotoMOS™ AQY |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type | AC, DC |
| Voltage – Input | 1.47 ~ 1.7VDC |
| Voltage – Load | 0 V ~ 600 V |
| Load Current | 150 mA |
| On-State Resistance (Max) | 15 Ohms |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 4-SMD, Flat Leads |
| Supplier Device Package | 4-SSOP |
| Approval Agency | BSI, cURus |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Base Product Number | AQY206 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.