Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | AQ-H |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Through Hole |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type | AC |
| Voltage – Input | 1.21VDC |
| Voltage – Load | 0 V ~ 600 V |
| Load Current | 900 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Package / Case | 8-DIP (0.300″, 7.62mm), 7 Leads |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Approval Agency | cURus, VDE |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Base Product Number | AQH222 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.