Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Type | Relay, Solenoid Driver |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratio – Input:Output | 1:1 |
| Output Configuration | Low Side |
| Output Type | N-Channel |
| Interface | On/Off |
| Voltage – Load | 61V (Max) |
| Voltage – Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
| Current – Output (Max) | 150mA |
| Rds On (Typ) | 1.8Ohm (Max) |
| Input Type | – |
| Features | – |
| Fault Protection | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q101 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Base Product Number | SZNUD3160 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.