Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Bidirectional Channels | 1 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 24V (Max) |
| Voltage – Breakdown (Min) | 24.3V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 48V (Typ) |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | – |
| Power – Peak Pulse | – |
| Power Line Protection | No |
| Applications | RF Antenna |
| Capacitance @ Frequency | 1pF @ 1MHz (Max) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q101 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 2-XDFN |
| Supplier Device Package | 2-X2DFN (1×0.6) |
| Base Product Number | SZESD7241 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.