Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Voltage – Breakdown (Min) | 5.2V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 12.5V (Typ) |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | – |
| Power – Peak Pulse | – |
| Power Line Protection | No |
| Applications | Ethernet, USB |
| Capacitance @ Frequency | 0.34pF @ 1MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q101 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-723 |
| Supplier Device Package | SOT-723 |
| Base Product Number | SZESD7205 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.