Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Transistor Type | 2 NPN – Pre-Biased (Dual) |
| Current – Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Voltage – Collector Emitter Breakdown (Max) | 50V |
| Resistor – Base (R1) | 47kOhms |
| Resistor – Emitter Base (R2) | 47kOhms |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 80 @ 5mA, 10V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 300µA, 10mA |
| Current – Collector Cutoff (Max) | 500nA |
| Frequency – Transition | – |
| Power – Max | 187mW |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q101 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Supplier Device Package | SC-88/SC70-6/SOT-363 |
| Base Product Number | MUN5213 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.