Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Technology | Schottky |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 30 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 100mA |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 460 mV @ 10 mA |
| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 500 nA @ 30 V |
| Capacitance @ Vr, F | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Supplier Device Package | 2-X3DFN (0.6×0.3) (0201) |
| Operating Temperature – Junction | 150°C (Max) |
| Base Product Number | NSR01 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.