Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Type | Relay, Solenoid Driver |
| Number of Outputs | 8 |
| Ratio – Input:Output | 1:4 |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Interface | SPI |
| Voltage – Load | 3V ~ 28V |
| Voltage – Supply (Vcc/Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Current – Output (Max) | 2.3A |
| Rds On (Typ) | 900mOhm |
| Input Type | Non-Inverting |
| Features | Auto Restart, Internal PWM, Latch Function, Slew Rate Controlled |
| Fault Protection | Current Limiting (Adjustable), Over Load, Over Temperature, Reverse Battery, UVLO |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 24-SSOP-EP |
| Package / Case | 24-LSSOP (0.154″, 3.90mm Width) Exposed Pad |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.