Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | – |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Interface | SPI, Step/Direction |
| Technology | NMOS, PMOS |
| Step Resolution | 1 ~ 1/16 |
| Applications | Industrial, Medical |
| Current – Output | 1.1A |
| Voltage – Supply | 6V ~ 29V |
| Voltage – Load | 0V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 145°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q101 |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Package / Case | 24-VQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-QFNW (5×5) |
| Base Product Number | NCV70516 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.