Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Trip Temperature Threshold | – |
| Switching Temperature | Programmable |
| Accuracy | ±3°C |
| Current – Output (Max) | – |
| Output Type | Open Drain |
| Output | Active Low |
| Output Function | /OverTemp, /UnderTemp |
| Selectable Hysteresis | Yes |
| Features | Selectable Address |
| Voltage – Supply | 1.7 V ~ 5.5 V |
| Current – Supply | 1mA |
| Operating Temperature | -45°C ~ 130°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 8-TDFN (2×3) |
| Base Product Number | N34TS04 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.