Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Technology | Schottky |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 70 V |
| Current – Average Rectified (Io) | – |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 10 mA |
| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 200 nA @ 35 V |
| Capacitance @ Vr, F | 1pF @ 20V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SC-76, SOD-323 |
| Supplier Device Package | SOD-323 |
| Operating Temperature – Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | MMDL770 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.