Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Multiphase |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Pre-Driver – Half Bridge (3) |
| Interface | PWM, SPI |
| Technology | – |
| Step Resolution | 1, 1/2 |
| Applications | – |
| Current – Output | – |
| Voltage – Supply | 8V ~ 28V |
| Voltage – Load | 7V ~ 12V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-LQFP Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 48-SQFP (7×7) |
| Base Product Number | LV8968 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.