Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| Part Status | Obsolete |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (3) |
| Interface | On/Off |
| Technology | Bi-CMOS |
| Step Resolution | – |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | 1.2A |
| Voltage – Supply | 6V ~ 15V |
| Voltage – Load | 6V ~ 15V |
| Operating Temperature | -30°C ~ 95°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-LFSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 20-SSOPJ |
| Base Product Number | LV8804 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.